Konflikt medzi kamerunským zväzom a Eto'om chce riešiť aj minister

NETKY.SK • 22 December 2011, 06:55 • 2 min
Konflikt medzi kamerunským zväzom a Eto'om chce riešiť aj minister

Konflikt medzi kamerunským zväzom a Eto'om chce riešiť aj minister

slovakia

left justify in out

img

Hrozba 15-zápasového dištancu pre najväčšiu hviezdu kamerunskej futbalovej reprezentácie Samuela Eto'a zatiahla do riešenia škandálu aj politické elity. Útočník Anži Machačkala dostal exemplárny trest od kamerunského zväzu za údajný nezáujem reprezentovať krajinu v prípravnom stretnutí proti Alžírsku.
Športový minister africkej krajiny Adoum Garoua chce dostať rozhádané strany ku kompromisu a "hľadá možnosti na dialóg medzi stranami sporu v snahe vyriešiť problém". 
Futbalový zväz okrem 15-zápasového stopu pre Eto'a naparil tresty aj pre ďalšiu dvojicu, ktorá sa mala zúčastniť "sprisahania". Stredopoliar Eyong Tarkang Enoh nebude môcť nastúpiť za "neskrotných levov" v dvoch zápasoch, kým Benoit Assou-Ekotto dostal peňažnú pokutu vo výške 1986 dolárov. Eto'o sa už vyjadril, že sa proti trestu neodvolá.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies