Johnny Depp zažaloval bývalú manželku Amber Heard

NETKY.SK • 03.03 • Čítanie 2 min

BRATISLAVA - Americký herec Johnny Depp zažaloval svoju bývalú manželku Amber Heard za urážku na cti. Ako odškodné požaduje 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 44 miliónov eur).

slovakia

left justify in out

Dôvodom je decembrový článok v novinách The Washington Post, v ktorom herečka Deppa opäť obvinila z domáceho násilia. Jeho meno však ani raz nespomenula, no podľa herca je jasné, že mala na mysli práve jeho. V žalobe tvrdí, že jej obvinenia sú „preukázateľne nepravdivé“.

Päťdesiatpäťročný rodák z Owensboro v Kentucky vyhlásil, že mu vyjadrenia bývalej manželky spôsobili finančné straty. Právny zástupca 32-ročnej Heard pre americký magazín People uviedol, že žaloba je len ďalším „chabým“ pokusom o umlčanie jeho klientky.

Johnny Depp a Amber Heard sa spoznali pri nakrúcaní filmu Rumový deník (2011). Vo februári 2015 sa v Los Angeles zosobášili. V máji 2016 herečka podala žiadosť o rozvod. Následne tiež manžela obvinila z domáceho násilia, pričom súd mu dal dočasný zákaz približovania sa. Dvojicu rozviedli v roku 2017.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jana Hupková

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona