Jedna dobre mierená na bradu a bolo hotovo: Cverna si vybojoval titulovú šancu!

NETKY.SK • 20 September 2023, 18:00 • 2 min
Jedna dobre mierená na bradu a bolo hotovo: Cverna si vybojoval titulovú šancu!

PRAHA - Český MMA bojovník Alexander Cverna sa predstaví na podujatí RFA x IAF Special Title Night ako jeden z titulových vyzývateľov. Cverna nastúpi proti Ukrajincovi Yevhenyimu Orlovovi.

slovakia

left justify in out

Český MMA bojovník Alexander Cverna sa predstaví na podujatí RFA x IAF Special Title Night ako jeden z titulových vyzývateľov. O šampiónsky opasok ťažkej váhy IAF zabojuje proti Yevhenyimu Orlovovi po tom, ako minulý víkend ukončil za necelú minútu Davida Závodu. Duel Orlov vs. Cverna prebehne 11. novembra v Prahe a vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.cz.

 

Krásny knokaut krátko po štarte

 

Na tlačovej konferencii pred RFA 12 sa v rámci predstavenia projektu RFA x IAF stretli spolu Cverna s Orlovom a rozhodne nešlo o priateľské výmeny názorov. V tom čase však ešte nebolo isté, či proti sebe nastúpia, keďže Cverminátora čakal ešte vyzývateľský zápas so Závodom. Ten prebehol 16. septembra v Poděbradoch a netrval ani minútu.

 

Cverna ukázal skvelý prehľad a neskutočnú silu v úderoch. Po pravom háku zo zadnej ruky mierenom priamo na bradu Závoda padol na zem a po následnom dobíjaní rozhodca zápas ukončil. Cverna tak upravil svoje skóre na 9-2 a najbližšie sa pokúsi počet svojich víťazstiev navýšiť na dvojciferné číslo.

Večer titulových zápasov

Na podujatí RFA x IAF Special Title Night uvidíme okrem šampiónskeho duelu Orlov vs. Cverna aj ďalšie titulové zápasy. O opasok pod Real Fight pravidlami zabojuje Tadeáš Mawar Růžička proti Jacobovi Mikulovi. Obaja bojovníci sú doposiaľ v RFA neporazení, čo sa však po 11. novembri už naisto zmení.

 

Po premiérovej porážke medzi profesionálmi sa Dominik Humburger pokúsi o návrat na víťaznú vlnu. Dočasný šampión strednej váhy tentokrát zabojuje o skutočný titul RFA proti Davidovi Hoškovi. Napriek poslednej porážke je jasným favoritom Humburger, no Hošek už neraz ukázal, že ho za žiadnych okolností nesmieme nikdy podceňovať. Vstupenky na RFA x IAF Special Title Night si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.cz.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: RFA Foto: IAF
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies