Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život - Národná strana

NETKY.SK • 17 Apríl 2021, 16:32 • 2 min
Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život - Národná strana

SLOVENSKO - Bývalý člen strany Smer - sociálna demokracia a nezaradený poslanec Národnej rady Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život - Národná strana.

slovakia

left justify in out

Podmanického podpredsedníctvo odsúhlasil online volebný snem strany, ktorý sa konal dnes. Za ďalších dvoch podpredsedov boli zvolení Vladimír Chovan, ktorý v minulosti zastával post ministra poľnohospodárstva a bol predsedom agrárnej politickej strany Doma Dobre, a nezaradený poslanec NR SR Filip Kuffa. 

 

img


Strana zároveň na sneme prijala uznesenie o začiatku procesu integrácie s inými pronárodnými a vlasteneckými stranami. Život - Národná strana sa postupne zlúči s KDŽP - Aliancia za Slovensko a s agrárnou stranou Doma Dobre. „Je potrebné ponúknuť voličovi odbornú, kompetentnú spoluprácu strán, ktorá bude mať odvahu a odhodlanie jasne sa postaviť za prosperujúce a úspešné Slovensko, ktoré svoju kresťanskú a národnú identitu bude podporovať nielen slovom, ale aj činmi, tak doma ako aj v priestore Európskej únie,“ uviedol  predseda strany Taraba.

 

Prečítajte si tiež: SMER-SD podal návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze NRSR

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies