Ján Holič odišiel z postu policajného viceprezidenta

NETKY.SK • 2 August 2012, 06:39 • 2 min
Ján Holič odišiel z postu policajného viceprezidenta

Ján Holič odišiel z postu policajného viceprezidenta - Politika Policajný viceprezident Ján Holič požiadal o uvoľnenie z funkcie. Jeho žiadosť bola prijatá, Holič tak odchádza na iné pracovisko.

slovakia

left justify in out

img

Policajný viceprezident Ján Holič požiadal o uvoľnenie z funkcie. Jeho žiadosť bola prijatá, Holič tak odchádza na iné pracovisko. Informuje o tom portál Čas.sk.
      "Dostal som ponuku pracovať v bezpečnostnej sfére. Ponuku som prijal," cituje Holiča portál. "Netreba za tým hľadať nejakú senzáciu, len prijatie ponuky pôsobiť na inom pracovisku," dodal. Či Holič odchádza z polície alebo bude pôsobiť v policajnom zbore na inom poste, nie je známe.
      Nástupcom Holiča vo funkcii má byť podľa Čas.sk Milan Lučanský. Ten sa vrátil do policajného zboru z civilu a v súčasnosti je zástupcom riaditeľa Úradu boja proti organizovanej kriminalite. Túto úvahu potvrdil policajný prezident Tibor Gašpar.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies