Hovorkyňou premiéra bude moderátorka televízie Markíza Ľubica Janíková

NETKY.SK • 23 Apríl 2021, 13:45 • 2 min
Hovorkyňou premiéra bude moderátorka televízie Markíza Ľubica Janíková

BRATISLAVA - Novou hovorkyňou premiéra Hegera (OĽaNO) bude moderátorka televízie Markíza Ľubica Janíková. Pre agentúru SITA to potvrdil tlačový odbor Úradu vlády SR.

slovakia

left justify in out

Janíková v televízií Markíza pôsobí od roku 2016 ako redaktorka Televíznych novín a moderátorka Ranných Televíznych novín. Podľa portálu televízie Markíza predtým osem rokov pracovala v Rozhlase a televízii Slovenska (RTVS). V médiách však pôsobila aj predtým. Už počas štúdia na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre pracovala v rádiu Max, Fun Rádiu, neskôr v Europe 2 aj aj v rádiu Anténa Rock.

Úrad vlády SR vo štvrtok 22. apríla oznámil, že novou poverenou riaditeľkou Tlačového a informačného odboru ÚV SR bude dlhoročná novinárka a vyučujúca na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Simona Mikušová. Komunikačný tím sa posilní aj o Agátu Stanekovú a Luciu Ježekovú Havlíkovú. Tie majú tiež dlhoročné skúsenosti v práci s médiami.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies