"Hlavne sa do mňa nezamiluj"! Tina na svoje narodeniny venovala fanúšikom singel "11"

NETKY.SK • 13 Marec 2023, 19:00 • 2 min
"Hlavne sa do mňa nezamiluj"! Tina na svoje narodeniny venovala fanúšikom singel "11"

BRATISLAVA - Po spoluprácach, ktoré mala Tina posledný rok, prichádza tentokrát so sólo singlom a zaujímavým vizuálom presne na deň svojich narodenín. Skladba atmosféricky pripomína teen´s dobu, ktorá spomienkovo prenesie fanúšika nielen textom, ale najmä klipom k prvým láskam.

slovakia

left justify in out

Tina je meno, ktoré netreba hudobne predstavovať. Inšpiratívna žena, umelkyňa a matka, to všetko podčiarkuje túto interpretku. Novinka, ktorá vznikla v režisérskej produkcii Cesar Production predstavuje spracovanú myšlienku „hlavne sa do mňa nezamiluj“, ktorá je kinematograficky spracovaná z pohľadu herečky a influencerky Clarisse Taty, nie priamo od interpretky.  O mix master a celkovú hudobnú produkciu sa postaral Fillipian.

 

„Text vznikal približne na 4-týkrát, vždy sa menila téma. Pár dni pred termínom nakrúcania klipu som sa zobudila s tým, že potrebujem spracovať tému “hlavne sa do mňa nezamiluj”. Vnímam to všade naokolo. Život ukazuje, že je dôležité hrať fér a jednať na rovinu. A to som chcela podčiarknúť, aby ľudia úprimne vyjadrili svoje postoje a pocity“, vysvetľuje tému Tina.

Po skladbe „Čo ak“, ktorá uzrela svetlo sveta pred dvoma rokmi je skladba „11“ prvou sólo skladbou, okrem songov, kde participovala ako hosť.

 

„Zatiaľ to vyzerá tak, že áno. Pripravujem single v žánroch, ktoré som ešte nerobila a som rada, že aj po 20 rokov na scéne mam stále možnosť priniesť niečo nové. Presne ako aj tento 80´s sound“, hovorí speváčka.

 

Námet na klip vznikal postupne a veľmi spontánne, keď Tine poslala poslednú verziu textu talentovaná mladá speváčka Laris.  Lyrics ako aj vizuál je postavený do tretej osoby, preto diváka priamo vtiahnu raw zábery, aby vynikol príbe realisticky. „Laris mala moje prozaické poznámky a mala voľnú ruku na to, ako ich zapracovať. A urobila to fantasticky. Hlavná myšlienka klipu je oslava slobody a úprimnosť.  A keďže mám rada symboliku vo veciach, ale v tomto prípade ide naozaj o to, aby som 11.3. nám všetkým urobila radosť a sebe ju znásobila“, uzatvára dnešná oslávenkyňa Tina.

 

Videoklip k skladbe "11":

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies