HLAS-SD čaká voľba nového predsedníctva, povedie ich do volieb nová tvár?

NETKY.SK • 26 Jún 2021, 08:23 • 2 min
HLAS-SD čaká voľba nového predsedníctva, povedie ich do volieb nová tvár?

BRATISLAVA/NITRA - Podľa prieskumov najpopulárnejšia politická strana bude v dnešných hodinách v Nitre voliť svoje nové vedenie. Zasadať má celý snem.

slovakia

left justify in out

Ako vyplýva z programu, začiatok snemu v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre v hale K je naplánovaný na 10:00. V úvode vystúpi s príhovorom predseda strany Peter Pellegrini.

 

img


Tlačová konferencia k vyhláseniu výsledkov voľby členov predsedníctva by mala byť v poobedňajších hodinách, približne o 14:30.

 

Snem bude prebiehať za dodržania všetkých platných pandemických opatrení. V prípade potreby teda bude nutné preukázať sa negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19, potvrdením o očkovaní, respektíve o prekonaní tohto ochorenia.

 

img


Strana Hlas-SD sa dlhodobo umiestňuje na prvom mieste v prieskumoch verejnej mienky. Agentúra Ako vo svojom poslednom prieskume od 7. do 11. júna namerala strane voličskú podporu na úrovni 21 percent. Hlas-SD by tak v parlamente obsadila 39 poslaneckých mandátov.

 

Líder strany Peter Pellegrini zároveň patrí k najdôveryhodnejším politikom na Slovensku. Podľa prieskumu, ktorý pre televíziu Markíza robila začiatkom júna agentúra Focus na vzorke 1 011 respondentov, mu dôveruje 44 percent opýtaných.

 

 

 


 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies