Herec Danny Strong požiadal priateľku o ruku

NETKY.SK • 1 Január 2017, 14:13 • 2 min
Herec Danny Strong požiadal priateľku o ruku

BRATISLAVA - Americký herec a filmár Danny Strong, známy najmä ako Doyle McMaster v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007), požiadal o ruku svoju priateľku Caitlin Mehner. Dvojica sa zasnúbila počas dovolenky na Havajských ostrovoch.

slovakia

left justify in out

"Pred tri a pol rokom som zbadal to najrozkošnejšie dievča, aké som kedy videl, a následne som mal odvahu ju osloviť. Dala mi svoje telefónne číslo, ale jedna číslica v ňom chýbala. Bol som presvedčený, že sa iba pomýlila, tak som ju vyhľadal a zavolal von. Včera večer som zas našiel odvahu spýtať sa jej, či si ma vezme, a ona povedala áno! Poučenie z tohto príbehu je, aby ste sa nikdy nedali odradiť chýbajúcou číslicou," napísal 42-ročný rodák z kalifornského mesta Manhattan Beach k fotografii svojej snúbenice, ktorú zverejnil prostredníctvom služby Instagram.


Daniel W. Strong je okrem spomínaných Žien z rodu Gilmorovcov známy aj zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov (1997 - 2003), v ktorom stvárnil Jonathana Levinsona. Zahral si tiež v snímkach ako Nebezpečné názory (1995), Pleasantville (1998), Seabiscuit - Dupot koní (2003) či Komorník (2013), pričom k poslednej menovanej napísal spoločne s režisérom Leem Danielsom aj scenár. Strong a Daniels sú tiež tvorcami seriálu Empire (2015). Strong sa podieľal aj na scenári filmov Hry o život: Drozdajka 1 (2014) a Hry o život: Drozdajka 2 (2015).
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies