Generálna prokuratúra SR dostala hodnotenie A+ v oblasti verejného obstarávania

NETKY.SK • 21 November 2023, 12:30 • 2 min
Generálna prokuratúra SR dostala hodnotenie A+ v oblasti verejného obstarávania

BRATISLAVA - Portál Transparex na základe analýzy dát v oblasti verejného obstarávania udelil Generálnej prokuratúre Slovenskej republiky za výsledky vo verejnom obstarávaní za rok 2022 hodnotenie A+ Veľmi zodpovedný obstarávateľ.

slovakia

left justify in out

Hodnotenie A+ získalo len 1 % zo všetkých registrovaných verejných obstarávateľov v Slovenskej republike a ocenenie za transparentné obstarávanie bolo udelené len 236 verejným obstarávateľom zo 4 400 hodnotených subjektov.

 

Generálna prokuratúra Slovenskej republiky tak nadviazala na rok 2021, v ktorom bola taktiež vyhodnotená ako VEĽMI ZODPOVEDNÝ OBSTARÁVATEĽ, na 10. mieste v kategórii „Ústredné orgány štátnej správy“.

Maroš Žilinka, generálny prokurátor Slovenskej republiky: „Moja vďaka patrí všetkým zamestnancom Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky, ktorí sa podieľajú a zodpovedajú za proces verejného obstarávania a ktorí svojou vysokou profesionalitou prispievajú k šetreniu verejných prostriedkov a účelnému nakladaniu s nimi.“twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Generálna prokuratúra SR / Transparex, Foto: Denník N / TASR
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies