Futbalisti Realu Madrid zdolal Celtu 2:0, za Barcelonou zaostávajú o 8 bodov

NETKY.SK • 23 Apríl 2023, 11:30 • 2 min

MADRID - Real Madrid zdolal v sobotňajšom zápase 30. kola španielskej La Ligy doma Celtu Vigo 2:0 a znížili stratu na vedúcu Barcelonu na osem bodov.

Futbalisti Realu Madrid zdolali v sobotňajšom zápase 30. kola španielskej La Ligy doma Celtu Vigo 2:0 a znížili stratu na vedúcu Barcelonu na osem bodov.

Líder tabuľky však môže rivalovi opäť odskočiť v prípade úspechu v nedeľňajšom šlágri s Atleticom Madrid (16.15 SELČ). Úradujúci šampión sa ujal vedenia v 43. minúte zásluhou Marca Asensia, po prestávke poistil vedenie Eder Militao. Real zaznamenal štvrté víťazstvo za sebou vo všetkých súťažiach, pred tretím Atleticom má priebežne päťbodový náskok. Celte patrí 12. priečka.

La Liga - 30. kolo: Real Madrid - Celta Vigo 2:0 (1:0) Góly: 43. Asensio, 49. Militao.