Fico: Slovensko prežíva najťažšie obdobie od roku 2009 až doteraz

NETKY.SK • 2 Január 2013, 08:35 • 2 min
Fico: Slovensko prežíva najťažšie obdobie od roku 2009 až doteraz

Fico Slovensko prežíva najťažšie obdobie od roku 2009 až doteraz - Politika Slovenská republika (SR) oslávila 20. výročie vzniku.

slovakia

left justify in out

imgSlovenská republika (SR) oslávila 20. výročie vzniku. Premiér Robert Fico denníku PRAVDA poskytol rozsiahly rozhovor, v ktorom povedal, že 20 rokov Slovenska je veľmi úspešný príbeh. "Hovorím o štáte, či dokázal zvládnuť všetky výzvy, ktoré prináša založenie samostatného štátu", dodal.

Ďalej povedal, že SR prežíva najťažšie obdobie od roku 2009 až doteraz kvôli hlbokej kríze. Podľa neho by prvá polovica roka 2013 mala byť vyvrcholením tohto zlého obdobia. O kandidatúre na úrad prezidenta dnes neuvažuje. Rozumie však, že to ľudí zaujíma, ale zisťuje, že viac ako jeho samého. Denník uverejňuje interview na strane osem a deväť pod názvom "Premiér Fico: nebolo to len rozdelenie cez politikov".

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies