Na Topfeste zahrá prvýkrát kapela Lucie! Festival si môžete prebehnúť na Topfest Run!

NETKY.SK • 26 Jún 2022, 18:30 • 2 min
Na Topfeste zahrá prvýkrát kapela Lucie! Festival si môžete prebehnúť na Topfest Run!

Festival Topfest oznámil ďalšie veľké meno tohtoročného line-upu! V Jazdiarni Banát v obci Častkovce vystúpi kultová česká skupina Lucie! Nenechajte si ujsť 29. ročník podujatia plný česko-slovenských legiend ako Kabát, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a kapela Indigo, Desmod, Gladiator, Škwor a mnohých ďalších. Stretneme sa 1. a 2. júla v Častkovciach. Pripravená je kyvadlová doprava, skvelá gastro aj chillout zóna.

slovakia

left justify in out

Tento ročník Topfestu si užijú fanúšikovia česko-slovenskej hudby! Na festival sa teší aj jedna z najznámejších českých skupín – kapela Lucie! „Sme strašne radi, že si môžeme v lete zahrať vonku pod šírym nebom a Topfest je jeden z najväčších festivaloch, na ktorých toto leto hráme. Tak sa veľmi tešíme. Dúfame, že vyjde počasie,“ plánuje David Koller.

 

img

 

Lucie vystúpi v Častkovciach v pôvodnej zostave Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. „Slovenskí fanúšikovia sú omnoho viac divokí a to je super. Topfest je sviatok muziky, veľmi sa na neho tešíme. Zahráme najväčšie hity,“ dodáva Michal Dvořák.

 

Okrem Lucie vystúpia aj Kabát, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a  Indigo, Desmod, Gladiator, Škwor, Heľenine oči, Konflikt, Zóna A, Kollárovci, Hrdza, KISS Forever Band, Ploštín Punk, Sematam, Fuera Fondo, No Control, Symfóbia, MF, Rebelsky a Braňo Mojsej. Pre všetkých milovníkov behu pripravil organizátor Topfest Run s nadupaným štartovacím balíčkom.

 

„Každý bežec, ktorý uhradí štartovné na Topfest Run, získa 50-percentnú zľavu zo vstupu na tohtoročný festival Topfest. Štart, registrácia aj prezentácia budú umiestnené mimo areálu festivalu, ale v jeho tesnej blízkosti. Znamená to, že na behu sa môžu zúčastniť aj bežci, ktorí nechcú ísť aj na festival. Trať však povedie priamo areálom a ak to niekoho navnadí vychutnať si atmosféru Topfestu, môže využiť polovičnú zľavu na vstupenku. Sedem kilometrov dlhú trať zvládne každý, aj rekreačný bežec. Môžete sa zapojiť aj ako tím a vyhrať víkendový pobyt pre 14 ľudí na chate na Orave. Profilovo pôjde o rovinku na povrchu, ktorý budú tvoriť prevažne poľné cestičky,“ vysvetľuje organizátor festivalu Dušan Drobný.

 

Všetky informácie o behu a registráciu nájdete TU

 

img

 

Topfest prináša tento rok novinku Topfest Runway Stage. Projekt vznikol spojením a spoluprácou Topfestu,  Rockovej maturity a Skuteční Ligy. Pôjde tak o najväčšiu slovenskú súťaž kapiel s vlastnou autorskou tvorbou. Priestor na Runway Stagei dostane v tomto ročníku spolu 20 nových slovenských a zahraničných kapielZ nich postupujú štyria víťazi na hlavný stage jubilejného 30. ročníka festivalu Topfest v roku 2023.

 

Na tohtoročnom Topfeste nebude chýbať skvelá gastro zóna s Regal Burgerom a veľká fun zóna. Novinkou bude stan Moments Of Freedom, kde budú hrať DJ-i, ktorí majú pre návštevníkov nachystané rôzne hry. Na návštevníkov čaká aj kyvadlová doprava z autobusových staníc miest Piešťany a Nové mesto nad Váhom, stanové mestečko, olympiáda, kolotoče, vodné športy a parkovisko.

 

img

 

Organizátor upozorňuje návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Vstup do areálu je povolený len s platnou vytlačenou vstupenkou. Hometicket musia byť vytlačené na kancelárskom papieri vo formáte A4 s čitateľným čiarovým kódom. Potvrdenie objednávky ani vstupenky v elektronickej, nevytlačenej forme nebudú akceptované.

 

Obmedzením pre návštevníkov budú bezpečnostné opatrenia – prehľadávanie batožiny za účelom zníženia prenesenia zakázaných veci, medzi ktoré patria nože a iné ostré predmety, sklo, plechovky.

 

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.

 

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP, imobilný majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje. Všetky informácie nájdete na www.topfest.sk alebo na facebookovej stránke Topfestu. 

 

Prečítajte si tiež: Eros Ramazzotti venoval nový song Ama ženám svojho života. Zaspieva ho aj na Slovensku

 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies