Dreli, trpeli a na záver aj tancovali : Bojovníci strávili deň s Iljom, od únavy došlo aj k zvracaniu!

NETKY.SK • 2 Apríl 2023, 20:30 • 2 min
Dreli, trpeli a na záver aj tancovali : Bojovníci strávili deň s Iljom, od únavy došlo aj k zvracaniu!

Najväčším odborníkom na MMA ako také je spomedzi mentorov EUROGOLD pyramídy bez pochyby Ilja Škondrič. Hlavný tréner Octagon Fighting Academy si do pyramídy vybral za zverencov Michala „Šamana“ Dobiáša a Alexandra Butenka, ktorí sú z pohľadu počtu zápasov suverénne najskúsenejšími zápasníkmi spomedzi celej osmičky.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Škondrič ich počas ich spoločného dňa poriadne prevetral a na ich spoločnom tréningu došlo aj k zvracaniu. Večer čakala na oboch bojovníkov odmena a po vzore brazílskych zápasníkov si vyskúšali bojový tanec s názvom Capoeira. Príprava prebiehala na turnaj RFA 9 v Prievidzi, na ktorom celá pyramída prebehne v rámci jedného večera.img

Lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

 

AirBike dostal „Šamana“ do úzkych

Spoločný tréning Ilju s jeho dvojicou zverencov spočíval v troch fázach. Najskôr sa Butenko s Dobiášom striedali na dvoch stanovištiach. Na prvom museli v maximálnom tempe byť neustále v pohybe na nohách a dávať údery do vzduchu, zatiaľ čo im Ilja každých pár sekúnd kázal spraviť sprawl alebo nástup na takedown. Na druhom stanovišti mali bojovníci za úlohu v krátkom časovom intervale urobiť čo najefektívnejší Ground and Pound na panákovi.

img

Vyčerpaní bojovníci sa vzápätí presunuli na ďalšie stanovište, na ktorom ich čakal medzi bojovníkmi veľmi nepopulárny AirBike. Ilja Škondrič im ich celé cvičenie spestril „bičovaním“ penovým slížom, ktoré si už pod jeho vedením zažilo veľké množstvo bojovníkov. AirBike už aj tak dosť unaveným bojovníkom nebol dvakrát príjemný a Michal „Šaman“ Dobiáš musel uprostred druhej fázy zosadnúť, aby sa išiel von vyzvracať.

img

Ako správny srdciar a nezlomný bojovník naďalej pokračoval v tréningu, ktorý mieril do jeho tretej finálnej fázy. V nej museli zápasníci spraviť klik, vyskočiť na hrazdu a urobiť zhyb. Dokopy sa to opakovalo pätnásťkrát a už kompletne vyšťavení zverenci boli napokon radi, že sa ich tréning chýlil ku koncu.

 

Srandička, ktorá im môže pomôcť aj v boji

Po fyzicky náročnom tréningu čakala na Michala Dobiáša a Alexandra Butenka zaslúžená odmena. V bratislavskej ABADÁ Capoeira si vyskúšali tento brazílsky tanec na vlastnej koži a testovali, ako sú na tom nielen ich pohybový, ale aj hudobný talent.

img

Obaja účastníci pyramídy si Capoeiru užili a Michal Dobiáš priznal, že by mu niektoré veci mohli pomôcť aj v boji.

img

Ten čaká oboch bojovníkov už 22. apríla a víťaza čaká neľahká úloha. Okrem váženia pár hodín pred turnajom bude musieť zvládnuť vyhrať tri MMA duely v jeden večer. Na šťastlivca, ktorému sa to ako jedinému z celej osmičky účastníkov pyramídy podarí, čaká kráľovská odmena 30 000 eur.

img

Lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies