Do kín mieri animovaný film MEGA SUPER o superhrdinke bez schopností

NETKY.SK • 24 Máj 2023, 19:00 • 2 min
Do kín mieri animovaný film MEGA SUPER o superhrdinke bez schopností

BRATISLAVA - Potrebujete mať superschopnosti, aby ste sa stali hrdinami? A čo ak pochádzate z rodu, ktorý má v každej generácii jedného takto nadaného člena či členku? Hedviga, hlavná hrdinka animovaného filmu s názvom MEGA SUPER, bude mať čo robiť, aby dokázala svojej rodine, že je jej plnohodnotnou súčasťou... Jej dobrodružstvo príde do kín na Medzinárodný deň detí, v predpremiérach si ho však budeme môcť vo vybraných kinách vychutnať už v nedeľu 28. mája.

slovakia

left justify in out

Jedenásťročnej Hedvige sa svet otočí naruby, keď dostane možnosť prevziať úlohu superhrdinky po svojom otcovi, slávnom Superlevovi. Nedopatrením totiž sperie jeho magický kostým a keďže sa doň otec už nezmestí, musí nájsť v rodine náhradu. Namiesto nemotornej Hedvigy však otec zvolí jej nespratného bratranca Adriana. A to Hedvige nedá... Rozhodne sa konať a za pomoci svojej starej mamy ukázať všetkým, že je tou správnou náhradníčkou ona. Ba čo viac – že je mega super!

 

img

 

Režisér Rasmus A. Sivertsen je jedným z najuznávanejších nórskych animátorov a na svojom konte má množstvo úspešných filmov i seriálov. Jeho diela sa tešia veľkej obľube a MEGA SUPER patrí medzi jeho celkom najúspešnejšie filmy – v domácom Nórsku, ktoré je počtom obyvateľov podobné Slovensku, dosiahla návštevnosť snímky kinách skvelých 110 000 divákov.

 

Zaujímavosťou je, že na dizajne postavičiek sa podieľal americký výtvarník Carter Goodrich, ktorý má na svedomí aj podobu postavičiek vo filmoch Coco, Ja zloduch, Krúdovci či Hotel Transylvania.

 

img

 

Do našich kín bude film MEGA SUPER uvedený v slovenskom znení. Tešiť sa môžeme na mnohé známe hlasy – o dabing sa postarali Martin Kaprálik, Miroslava Grožáková, Magdaléna Košická, Marián Labuda, Zuzana Porubjaková,  Andrea Somorovská, Lukáš Krčmár či Matúš Turanský. Snímku na slovenské plátna prinesú spoločnosti Continental film a FOXX MEDIA GROUP.

 

Trailer filmu MEGA SUPER:

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies