DMX skončil po nehode na štvorkolke v nemocnici

NETKY.SK • 15 Júl 2012, 13:00 • 2 min
DMX skončil po nehode na štvorkolke v nemocnici

DMX skončil po nehode na štvorkolke v nemocnici - Zaujímavosti Amerického rappera DMX v sobotu hospitalizovali v Južnej Karolíne po tom, čo mal nehodu na svojej štvorkolke. Rapper utrpel otras mozgu a zatiaľ nie je známe, kedy ho z nemocnice prepustia.

slovakia

left justify in out

img

Amerického rappera DMX v sobotu hospitalizovali v Južnej Karolíne po tom, čo mal nehodu na svojej štvorkolke. Rapper utrpel otras mozgu a zatiaľ nie je známe, kedy ho z nemocnice prepustia. DMX jazdil na štvorkolke neďaleko svojho domu, keď počas zjazdu z kopca stratil kontrolu a prevrátil sa. Ako neskôr uviedol, z nehody si nepamätá takmer nič.

Štyridsaťjedenročný DMX, vlastným menom Earl Simmons, sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1990, svoj debutový album s názvom It's Dark and Hell Is Hot však vydal až v roku 1998. V tom istom roku vydal aj jeho nasledovníka s názvom Flesh of My Flesh, Blood of My Blood. Nasledovali nahrávky ...And Then There Was X (1999), The Great Depression (2001), Grand Champ (2003) a Year of the Dog... Again (2006). Okrem hudby sa venuje tiež herectvu, účinkoval napríklad v snímkach Belly (1998), Romeo musí zomrieť (2000), Smrteľný zásah (2001), Kolíska do hrobu (2003) alebo Neumieraj sám (2004). Je však známy aj svojimi početnými problémami so zákonom, pre ktoré už niekoľkokrát skončil vo väzení.

Zdroj:SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies