CVIČÍME S VINCENTOM 3 – Ako sa zbaviť brucha!

NETKY.SK • 16 Apríl 2022, 10:00 • 2 min
CVIČÍME S VINCENTOM 3 – Ako sa zbaviť brucha!

Máme tu jar, kedy sa väčšina z nás snaží schudnúť a rozhýbať sa. Preto sme pre vás pripravili sériu cvičení so šéftrénerom bratislavského Spartans klubu Vincentom Kolekom.

slovakia

left justify in out

 

 

 

Áno, viem, je Veľká noc a vy si chcete logicky oddýchnuť, stretnúť sa so svojimi blízkymi a tešiť sa. Z ich prítomnosti, zo skvelých maminých, babkiných a manželkiných pochúťok, trochu leňošiť a „gaučovať“. Iste, tieto krásne jarné sviatky si treba vychutnať a určite to urobte.

 

Po sviatkoch sa však na seba pozrieme do zrkadla a zistíme, že to bruško, ktoré vždy narastie ako prvé, a keď chudneme, odchádza ako posledné, akosi vytŕča. Preto sme na to mysleli vopred a dnes, ako sme avizovali, vám Vincent ukáže ľahšie aj ťažšie cviky, ktoré vám pomôžu odbúrať jeho nežiaduci priemer.

 

Súvisiaci článok: CVIČÍME S VINCENTOM 2 – Dnes pre tých, ktorí sa radi hýbu, ale nemajú čas chodiť do posilňovne

 

Opäť vám k tomu postačí kúsok miesta v byte, trochu chuti a odhodlania a polminútové až minútové opakovania. Tak nech sa darí!

 

Nabudúce sa zameriame na nohy. Ako iste viete, nosia nás celý život, a preto si zaslúžia, aby sme im nevyrobili kŕčové žily, aby nám nestuhli, proste aby boli najfunkčnejšie, ako sa len dá.

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies