Cibula Fest 2023 v Holíči bude najlepší v jeho histórii

NETKY.SK • 21 Február 2023, 18:00 • 2 min
Cibula Fest 2023 v Holíči bude najlepší v jeho histórii

BRATISLAVA - Najväčší česko-slovenský festival Cibula Fest minulý rok dokázal, že ani pandémia nového koronavírusu ho nezlomila. Po náročnom období sa na festivalovú mapu Slovenska vrátil ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Dôkazom je aj blížiaci sa 14. ročník počas víkendu 21. – 23. júla s tak kvalitným obsadením, aké ešte nikdy nebolo. A čo je najdôležitejšie, do festivalového programu pribudol ďalší deň, netradične nedeľa, počas ktorej ako hlavná hviezda vystúpi Pavol Habera a Team.

slovakia

left justify in out

K pôvodne ohláseným kapelám No Name, Harlej, Traktor, Horkýže slíže a Heľenine oči pribudli do line upu pôvodných dvoch dní aj reperka Sima a český spevák Tomáš Klus. To však nie je všetko. Medzi účinkujúcich organizátori čoskoro ohlásia ešte minimálne troch exkluzívnych interpretov.

 

Nedeľný program na festivale ešte nikdy nebol a hneď prvýkrát v jeho histórii nasadili organizátori ťažké kalibre. Počas dňa sa totiž na pódiu vystrieda viacero špičkových hudobníkov. V nedeľu vystúpi už spomínaný Habera a Team, pred nimi postupne Majself, Kali a Peter Pann, Gladiator, Peter Nagy a Indigo a ďalší interpreti. "Každý rok sa snažíme posúvať festival ďalej a skvalitňovať jeho program. Po náročnom období, keď sme pre pandemické obmedzenia nemohli pripraviť dva plnohodnotné ročníky, nám minulý rok potvrdil, že dopyt po festivalovej zábave je stále veľmi veľký. Preto sme sa rozhodli, že v tom nadchádzajúcom pripravíme program, aký sme ešte nemali. Tomu sme, samozrejme, museli aj prispôsobiť ceny vstupeniek, ktoré sú však v porovnaní s podobnými podujatiami a takými hviezdami stále výhodné. A my veríme, že naši návštevníci naň nikdy nezabudnú," hovorí organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

 

V Holíči tak bude v júli poriadne horúco. Nielen pre počasie, ale aj vďaka koncentrácii hudobných hviezd na Cibula Feste 2023. Vstupenky na podujatie budú v predpredaji v niekoľkých vlnách s obmedzenými množstvami za zvýhodnené ceny. Vo všeobecnosti tak bude platiť, že kto si ich zakúpi skôr, môže výrazne ušetriť. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies