Česká skupina MIRAI odštartovala sLOVEnské turné, fanúšikovia takmer zbúrali bratislavský MMC klub!

NETKY.SK • 28 Marec 2024, 13:48 • 2 min
Česká skupina MIRAI odštartovala sLOVEnské turné, fanúšikovia takmer zbúrali bratislavský MMC klub!

Najpopulárnejšia česká skupina MIRAI odpálila prvý koncert sLOVEnského turné v Bratislave. Fanúšikovia v plnom MMC klube spievali, tancovali a skákali! Obľúbená štvorica z Frýdku Místku zahrala všetky hity a pridala aj svetové premiéry noviniek z očakávaného albumu. Slovákov potešila svojou verziou skladby Zanedbaný sex od skupiny Elán. MIRAI sa už tešia na ďalšie zastávky sLOVEnského turné, nenechajte si ujsť nášup energie v Trenčíne, Žiline, v Košiciach a Nitre!

slovakia

left justify in out

Obľúbená česká hudobná formácia má za sebou vypredané halové ARENA TOUR, ktoré zakončila už treťou vypredanou O2 arénou. Teraz sa MIRAI presunuli na Slovensko a publiku sa predstavili vo fantastickej forme. Fanúšikovia si v Bratislave zaskákali na hity Když nemůžeš přidej, Vedle tebe usínam, Chci tančit či Tenkrát.
 
Majestic v Bratislave je skvelý klub. Hralo sa nám tam skvelo. Dobrý zvuk, intenzívna klubová atmosféra. Máme radosť. O moc lepšie si štart turné ani nedokážem predstaviť,“ tešil sa frontman Mirai Navrátil.

Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek si Slovensko a slovenských fanúšikov pochvaľujú. Páči sa im slovenčina aj slovenské dievčatá.
 
„Vždy máme na Slovensku "obavu", či budú na koncerte skôr Česi výletníci alebo Slováci. V Bratislave bola tak pätina Čechov, takže sme boli radi, že sme naozaj na slovenskom turné. Teší nás, že aj keď nie sme na Slovensku zatiaľ všeobecne známi, väčšina klubov je už takmer vypredaných a ľudia spievajú naše piesne. Moc si to vážime a baví nás to dobývanie novej krajiny,“ s úsmevom prezradil Mirai.

Okrem hitov malo slovenské publikum jedinečnú príležitosť vypočuť si naživo aj skladby z nového albumu, ktorý vychádza 12. apríla. A MMC klub zažil dokonca aj svetovú premiéru! 
 
„Vyšlo to tak, že slovenskí fanúšikovia mali a budú mať možnosť v rámci tour počuť naše nové piesne skôr ako u nás. V Bratislave sme zahrali piesne Nespíš, Čas rány zahojí s Majkom Spiritom, All night long. Bolo toho dosť,“ skonštatoval líder kapely.

MIRAI si pre slovenských fanúšikov pripravili aj prekvapenie v podobe svojej verzie hitu skupiny Elán Zanedbaný sex. Ako predkapela v Bratislave zahrali King Shaolin a dokonca zavítala aj Celeste Buckingham.
 
V každom meste sme si za predskokana vybrali inú slovenskú partiu, pretože sme sa nevedeli rozhodnúť. Napísalo nám totiž množstvo kapiel a to nás veľmi potešilo. Určite príďte do Košíc, Nitry, Trenčína alebo do Žiliny. Nabijeme vás energiou a skvelých zážitkom. Bude to top!“ pozýva Mirai Navrátil.
 
Nenechajte si ujsť energickú show, hity ale aj novinky z nového albumu skupiny MIRAI na koncertoch od Bratislavy až po Košice. Vstupenky si môžete kúpiť tu.
 
MIRAI sLOVEnsko TOUR 2024
5.4. 2024 Trenčín - Piano Club
6.4. 2024 Žilina - Dom Odborov
11.4. 2024 Košice - Kulturpark
12.4. 2024 Nitra - PKO Nitratwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nora Krchňáková
NK Factory, Zdroj foto: Barča Chlebová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies