Ceny Emmy získali seriály Mad Men a Modern Family

NETKY.SK • 19 September 2011, 23:07 • 2 min
Ceny Emmy získali seriály Mad Men a Modern Family

Ceny Emmy získali seriály Mad Men a Modern Family - Kultúra Televízny seriál Mad Men získal v noci nadnes v Los Angeles cenu Emmy v kategórii dramatických seriálov. Príbehy Mad Men, vysielané televíziou ABC, sú situované do New Yorku 60.

slovakia

left justify in out

img

Televízny seriál Mad Men získal v noci nadnes v Los Angeles cenu Emmy v kategórii dramatických seriálov.
Príbehy Mad Men, vysielané televíziou ABC, sú situované do New Yorku 60. rokov, zaoberajú sa svetom reklamy. Seriál zožal úspech už štvrtý rok po sebe.
Cenu Emmy za najlepší komediálny seriál si druhý raz pripísal seriál televízie ABC Modern Family (Taká moderná rodinka). Rodinný seriál dominoval medzi prvými výhercami.
Za najlepšiu réžiu komediálneho seriálu dostal cenu jeho režisér Michael Spiller. Primetime Emmy si odniesli aj autori scenára Modern Family - Steven Levitan and Jeffrey Richman.
Odovzdávaniu cien v divadle v Los Angeles predchádzal incident kvôli hercovi Alecovi Baldwinovi, ktorý sa mal objaviť počas otváracej ceremónie na úvodnom videu vysielanom televíziou Fox.
Baldwin predtým na sociálnej sieti Twitter oznámil, že nesúhlasil s videom po tom, ako časť jeho vstupu dala televízia vystrihnúť. Hral tam fiktívneho prezidenta televíznej akadémie, v poslednej chvíli ho nahradil Leonard Nimoy.
Podľa Baldwina televízia "zabila" jeho vtip, vzťahujúci sa na hackerský škandál, ktorý súvisel s už zaniknutým periodikom News of the World. Nedeľník vlastnila mediálna spoločnosť News Corp., ktorá vlastní aj televíziu Fox.
Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies