Celé Slovensko sa v stredu rozozvučí vianočnými koledami

NETKY.SK • 12 December 2018, 16:44 • 2 min
Celé Slovensko sa v stredu rozozvučí vianočnými koledami

BRATISLAVA – V 49 mestách a obciach po celom Slovensku budú v stredu večer znieť koledy. Regionálne týždenníky MY pripravili druhé pokračovanie podujatia s názvom Slovensko spieva koledy.

slovakia

left justify in out

O tom informoval vedúci marketingu týždenníkov MY Peter Ciglan. Cieľom podujatia podľa organizátorov je spojiť ľudí zo všetkých regiónov Slovenska tým, že si presne v jeden deň a jednu konkrétnu hodinu spolu zaspievajú známe vianočné koledy a aj týmto spôsobom spoločne oslávia príchod Vianoc.

 

"Minulý rok sa nám podarilo na Slovensku zasiať túto myšlienku a verím, že z nej bude rásť krásna vianočná tradícia. Môžem povedať, že prvý ročník bol veľmi vydarený a ľuďom sa akcia veľmi páčila, prišlo nám množstvo pozitívnych ohlasov," priblížil Ciglan.

 

Člen predstavenstva vydavateľstva Petit Press Milan Mokráň povedal, že sa na spievanie kolied spolu s čitateľmi teší.

 

"Verím, že ľuďom, ktorí prídu na námestia, do kostolov alebo iných zariadení, urobíme radosť a prinesieme aspoň trochu predvianočného pokoja, obzvlášť v tejto uponáhľanej dobe," dodal.

 

Spievanie kolied sa bude konať v stredu o 18.00 hodine.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies