Británia s kráľovskou rodinou tlieskala zdravotníkom a pridal sa aj nakazený Charles

NETKY.SK • 27 Marec 2020, 22:05 • 2 min
Británia s kráľovskou rodinou tlieskala zdravotníkom a pridal sa aj nakazený Charles

Vo štvrtok večer cez Veľkú Britániu rozoznel potlesk ako výraz rešpektu, vďačnosti a poďakovanie zdravotníkom a ďalším, ktorí v boji proti koronavírusu stoja v prvej línii.

slovakia

left justify in out

K poďakovaniu sa pripojila tiež kráľovská rodina vrátane detí princa Williama a vojvodkyne Kate a chorého princa Charlesa.

 

 

Kým v britskej nemocnici zažívajú nápor nových a nových prípadov ochorenia COVID-19, ľudia od tohto týždňa zatvorení doma sa rozhodli vyjadriť zdravotníkom svoju vďačnosť podobne ako inde v Európe. Najviac pozornosti si získali deti princa Williama a vojvodkyne Kate.

 

 

Zverejnili nahrávku šesťročného princa Georgea spolu s päťročnou princeznou Charlotte a dvojročným Louisom, ako nadšene tlieskajú.

 

"Toto je najlepšie, čo som za celý deň videl," znie jeden z komentárov pod videom, ktoré zdieľali tisíce ľudí.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies