Beckovské slávnosti opäť lákajú nabitým programom

NETKY.SK • 6 Júl 2023, 16:00 • 2 min
Beckovské slávnosti opäť lákajú nabitým programom

Leto je už v plnom prúde. V školách zaznelo posledné zvonenie a znovu je tu čas prázdnin a dovoleniek. Dni striedajú horúce noci plné lásky a prekvapení. Organizátori ani tento rok nelenili a pripravili si pre návštevníkov jedinečné podujatie. Dobrodružstvo začne už 21.7. v čarovnom Beckove. Beckovské slávnosti sú späť.

slovakia

left justify in out

V malebnom kúte Slovenska, kde dvorný šašo dostal do daru hrad, sa znovu udejú kúzla a čary. Stredoveká atmosféra pod magickou oblohou posiatou hviezdami návštevníkov ovanie už pri vstupe. Trochu nostalgie v podobe oldies party snáď poteší a nikoho neurazí. V sobotu ráno sa návštevníci ocitnú uprostred dobového remeselného trhu. Nos bude ten správny kompas. Vôňa domácich dobrôt každého spoľahlivo nasmeruje. Cesta do krajiny Fantázie sa môže začať. Atrakcie pre malých aj veľkých.

 

Šermiarske a strelecké súboje šľachetných rytierov o priazeň spanilých dám. Mučiareň kata Rázela, kde zažijete len sladké muky. Kľukaté romantické uličky plné roztancovaných kaukliarov, ktoré vedú priamo do srdca. Oheň je živel a v šikovných rukách ožije všetkými farbami. Aj najmenšie ratolesti pookrejú, keď budú môcť stvárať rôzne pestvá a šibalstvá. Nafukovacie kráľovstvo je samozrejmosť. Rozprávkovú noc rozžiaria hudobné hviezdy. Otcovia slovenského neopunku Iné Kafe rozprúdia krv azda všetkým pod pódiom. Náročnejšie publikum nesklame naša džezová legenda Peter Lipa. Ostrieľaní romantici Gladiátor a popová diva Janais roztancujú určite všetkých.

Nedeľa nebude o nič menej pestrá. Pre tých najmenších bude pripravené vystúpenie Paci Pac a opäť nebude chýbať ani nafukovacie kráľovstvo. Potulky remeselným jarmokom a stredovekým mestečkom, ktoré aj v nedeľu ožije kaukliarskymi kúskami a šermiarskymi zápasmi, spestrí hudobná skupina Kollárovci, ktorá je vždy zárukou výbornej zábavy a jedinečnej koncertnej atmosféry.

 

Ak chcete uniknúť z pazúrov nudnej reality, Beckovské slávnosti sú tou správnou voľbou. Nezabudnite, trojdňový maratón hudby a zábavy sa začína 21. júla priamo v centre Beckova pod jeho malebným hradom.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
DOUBLE AGENCY, Foto: Beckovské slávnosti
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies