Albánec chcel bagrom zbúrať barikádu na moste v Kosovskej Mitrovici

NETKY.SK • 8 Október 2012, 08:40 • 2 min
Albánec chcel bagrom zbúrať barikádu na moste v Kosovskej Mitrovici

Albánec chcel bagrom zbúrať barikádu na moste v Kosovskej Mitrovici - Krimi Polícii sa podarilo Albáncovi v zbúraní zátarasy zabrániť. Na most v Mitrovici prišli aj talianski policajti misie NATO v Kosove (KFOR).

slovakia

left justify in out

img

Polícii sa podarilo Albáncovi v zbúraní zátarasy zabrániť. Na most v Mitrovici prišli aj talianski policajti misie NATO v Kosove (KFOR). 

Albánec z južnej časti mesta Kosovská Mitrovica sa v nedeľu pokúsil bagrom zbúrať barikádu na hlavnom moste cez rieku Ibar, ktorý rozdeľuje mesto na severnú srbskú a južnú albánsku časť, informoval srbský server vesti-online.com.

Polícii sa podarilo Albáncovi v zbúraní zátarasy zabrániť. Na most v Mitrovici prišli aj talianski policajti misie NATO v Kosove (KFOR). Z oboch strán mosta sa zhromaždili aj miestni obyvatelia, stretom sa však podarilo vyhnúť. Kosovská polícia muža zadržala.

Podobný pokus o odstránenie barikády z hlavného mosta v Kosovskej Mitrovici sa odohral aj v októbri minulého roka. Aj vtedy sa k barikáde priblížil z južnej strany mosta bager. Polícia neuviedla, či ide o tú istú osobu, píšu Vesti.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies