Akcia Roadpol Alcohol & Drugs: Policajti odobrali vodičské preukazy 17 vodičom

NETKY.SK • 28 Jún 2024, 12:34 • 2 min
Akcia Roadpol Alcohol & Drugs: Policajti odobrali vodičské preukazy 17 vodičom

BRATISLAVA - V rámci akcie Roadpol Alcohol & Drugs Marathon, ktorá sa konala 21. júna, zistili alkohol u 28 vodičov zo 6094 skontrolovaných.

slovakia

left justify in out

Polícia minulý týždeň odhalila v rámci medzinárodnej dopravnej akcie Roadpol Alcohol & Drugs 108 vodičov pod vplyvom alkoholu. Prítomnosť drog zistila u 12 vodičov a prítomnosť alkoholu v kombinácii s drogami u jedného vodiča. Zadržala 68 vodičských preukazov. Kontrolou prešlo 25 606 vodičov. 

V rámci akcie Roadpol Alcohol & Drugs Marathon, ktorá sa konala 21. júna, zistili alkohol u 28 vodičov zo 6094 skontrolovaných. Šesť vodičov bolo pod vplyvom drog, u jedného zistila polícia alkohol v kombinácii s drogami. O vodičský preukaz prišlo 17 šoférov.

"Budeme pokračovať v dôsledných kontrolách a preventívnych opatreniach na zlepšenie bezpečnosti na cestách. Vyzývame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali zákonné predpisy a nevstupovali na cesty pod vplyvom alkoholu alebo drog," dodal hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: Prezídium Policajného zboru SR, Foto: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies