Aj vy môžete pomôcť Jaroslavovi Naďovi v jeho prosbe

NETKY.SK • 5 Január 2021, 15:45 • 2 min
Aj vy môžete pomôcť Jaroslavovi Naďovi v jeho prosbe

V ankete vojenský čin roka sa už 24. ročník ocení služba verejnosti v ankete Vojenský čin roka.

slovakia

left justify in out

Minister obrany Jaroslav Naď poprosil verejnosť, aby sa pridali do tohto hlasovania, ale aby aj navrhli čin hodný ocenenia.

 

„Už 24-krát oceníme tých, ktorým je služba verejnosti cenná nielen počas výkonu a plnení služobných úloh. Anketou poukazujeme na výnimočné skutky a príbehy vojačiek a vojakov, ale aj priateľov ozbrojených síl, ktorí významným spôsobom prispeli k budovaniu dobrého mena OS SR,“ napísal Naď.

 

 

Na sociálnej sieti pozval širokú verejnosť, aby sa do toho tiež zapojila. „Ak poznáte takýchto výnimočných ľudí, ktorí minulý rok pomohli druhým a sú vo vašich očiach hrdinami, dajte nám o nich vedieť,“ napísal s tým, že ocenenia budú v štyroch kategóriách: „záchrana života, pomoc verejnosti, priateľ armády a služba vlasti“.

 

Nápad na zaujímavý čin môžete poslať mailom na cinroka@mod.gov.sk či poštou. Nominant OĽaNO na poste šéfa obrany dodal, že ďalšie informácie o nominovaní nájdete na tomto odkaze. 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Michal redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies