Adrenalínom nabití Transformers: Monštrá sa prebúdzajú budú k dispozícii od 15. decembra exkluzívne na SkyShowtime

NETKY.SK • 11 December 2023, 19:00 • 2 min
Adrenalínom nabití Transformers: Monštrá sa prebúdzajú budú k dispozícii od 15. decembra exkluzívne na SkyShowtime

BRATISLAVA - Transformers: Monštrá sa prebúdzajú, siedmy diel úspešnej franšízy, je epický akčný dobrodružný film založený na ikonických akčných figúrkach Transformers™ od spoločnosti Hasbro. K dispozícii bude od 15. decembra exkluzívne na SkyShowtime.

slovakia

left justify in out

Najnovšia kapitola sa vracia nabitá akciou a vizuálnymi efektmi, ktoré si získali fanúšikov na celom svete. Spolu s Autobotmi sa diváci vydávajú na dobrodružnú cestu po svete v 90. rokoch. A predstaví sa aj úplne nová frakcia Transformerov – Maximali, ktorí sa k nim pridajú ako spojenci v prebiehajúcej bitke o planétu Zem.

 

Vo filme účinkujú Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Dean Scott Vazquez a Tobe Nwigwe a zaznejú v ňom hviezdne hlasy Petra Cullena, Rona Perlmana, Petra Dinklagea, Michelle Yeoh, Lizy Koshy, Johna DiMaggia, Davida Sobolova, Michaela Jaé Rodrigueza, Petea Davidsona, Colmana Dominga, Crista Fernándeza a Tongayi Chirisa.

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú režíroval Steven Caple Jr., námet napísal Joby Harold, a na scenári sa podieľali Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters, Erich Hoeber a Jon Hoeber. Transformers: Monštrá sa prebúdzajú produkovali Lorenzo di Bonaventura, p.g.a., Tom DeSanto a Don Murphy, Michael Bay, Mark Vahradian, p.g.a. a Duncan Henderson. Výkonnými producentmi sú Steven Spielberg, Brian Goldner, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Brian Oliver, Bradley J. Fischer a Valerii An.

 

Pred uvedením úspešného akčného dobrodružného filmu na SkyShowtime si môžu fanúšikovia pozrieť všetkých šesť filmov z franšízy, vrátane Transformers, Transformers: Pomsta porazených, Transformers: Temná strana Mesiaca, Transformers: Zánik, Transformers: Posledný rytier a Bumblebee, pričom všetky sú teraz k dispozícii na sledovanie.


Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám).twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: SkyShowtime, Foto: SkyShowtime
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies