Druhý set bol jednoznačnou záležitosťou Kvitovej
21.02.2019 15:13 Šport
Vo štvrťfinále v Dubaji Kužmová proti Češke Kvitovej nemala najmenšiu šancu
ilustračné foto

Dubaj - Slovenská tenistka Viktória Kužmová prehrala vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Dubaji s druhou nasadenou Petrou Kvitovou 4:6 a 0:6. Po vyrovnanom úvodnom sete v tom druhom česká hráčka jasne dominovala a za 63 minút zvíťazila.

Kvitová sa hneď na začiatku dostala do vedenia 3:0, Kužmová si však svoje stratené podanie vzala späť v piatej hre a následne vyrovnala na 3:3. Česká tenistka brejkla 20-ročnú Kužmovú druhýkrát za stavu 5:4 a prvé dejstvo získala vo svoj prospech.

Druhý set bol jednoznačnou záležitosťou Kvitovej, ktorá za 25 minút využila hneď svoj prvý mečbal a jednoznačne zvíťazila.