Vo finále Audi Cupu domáci Bayern proti Manchestru City

NETKY.SK • 1 August 2013, 07:40 • 2 min

MNÍCHOV - Futbalisti anglického vicemajstra Manchestru City zvíťazili v úvodnom semifinále mníchovského turnaja Audi Cup nad AC Miláno 5:3. Všetkých osem gólov padlo v prvom polčase, "Citizens" vyhrávali v 36. minúte už 5:0.

"Rossoneri" síce do konca prvého dejstva korigovali výsledok tromi gólmi, v druhom polčase však nepridalo ďalšie presné zásahy už ani jedno mužstvo.

V druhom stretnutí Bayern Mníchov zvíťazil nad Sao Paulom 2:0 po bezgólovom polčase. Skóre otvoril v 55. minúte Mandžukič, v 86. minúte Weisser upravil na 2:0. Brazílčania mohli o dve minúty na to, súboj ešte zdramatizovať, ale pokutový kop v podaní brankára Sao Paula Ceniho jeho náprotivok v domácej bránke Neuer vyrazil.

Víťazné tímy sa tak vo štvrtok o 20.30 h stretnú vo finále, zdolané o 18.15 zvedú súboj o tretie miesto.

semifinále:
Manchester City - AC Miláno 5:3 (5:3)
Góly: 3. Silva, 19. Richards, 22. Kolarov, 33. a 36. Džeko - 37. a 39. El Shaarawy, 43. Petagna

Bayern Mníchov - FC Sao Paulo 2:0 (0:0)
Góly: 55. Mandžukič, 86. Weiser