Spartak Trnava - MFK Košice 0:0 v 1. kole Corgoň ligy - sumár

NETKY.SK • 14 Júl 2012, 20:40 • 2 min

Spartak Trnava - MFK Košice 0 0 v 1. kole Corgoň ligy - sumár - Futbal Spartak Trnava - MFK Košice 0 0 Rozhodoval Kružliak.

Spartak Trnava - MFK Košice 0:0 Rozhodoval: Kružliak. ŽK: Čvirik, Karhan, Gašparík, Stožický, Mikovič - Kavka, Ostojič, ČK: 86. Tomaček - 86. Chupáč, 5128 divákov. zostavy a striedania: Spartak Trnava: Filipko - Stožický, Janečka, Čvirik, Hanzel (23. Kaščák) - Gašparík, Karhan, Gross, Bicák (79. Pavelka) - Schranz (59. Tomaček), Mikovič MFK Košice: Tofilovski - Ostojič, Kavka, Chupáč, Sekulič - Viazanko, Kuzma, Šinglár (67. Hovančík), Matič (69. Gál) - Karaš (90. Bukata), Škutka
Zápas 1. kola poznačil výdatný dážď pred začiatkom zápasu, ktorý sa na trnavský štadión "vrátil" aj v priebehu prvého polčasu. Obom mužstvám viazla kombinácia a v prvom dejstve bolo na oboch stranách len minumum gólových šancí. Nasadenie a bojovnosť obom tímom nechýbala ani v druhom polčase, ale na výraznejšiu gólovú šancu to nestačilo. Rozhodnúť o víťazstve Trnavy mohol v závere zápasu striedajúci Pavelka, ale vo vyloženej šanci hlavou netrafil bránku hostí. Záver duelu poznačila nervozita, čo si odniesli dvaja vylúčení hráči. Za domáceho tábora šiel predčasne pod sprchy Tomaček, u hostí Chupáč.