Paríž St. Germain otočil duel proti Rennes a zvíťazili aj vo svojom šiestom zápase

NETKY.SK • 24 September 2018, 11:16 • 2 min
Paríž St. Germain otočil duel proti Rennes a  zvíťazili aj vo svojom šiestom zápase

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili aj vo svojom šiestom vystúpení vo francúzskej najvyššej súťaži, v nedeľu zdolali hráčov domáceho Rennes 3:1. Domácich poslal v 11. min do vedenia vlastným gólom Adrien Rabiot. Za PSG vyrovnal ešte v prvom polčase strelou spoza šestnástky Angel Di María. V druhej 45-minútovke sa strelecky presadili Thomas Meunier a Maxim Choupo-Moting. Parížania sú po 6. kolách s 18 bodmi suverénne na čele tabuľky Ligue 1.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 6. kola najvyššej francúzskej futbalovej sútaže Ligue 1 2018/2019:

Rennes - Paríž St. Germain 1:3 (1:1)
Góly: 11. Rabiot (vlastný) - 45. Di María, 61. Meunier, 83. Choupo-Moting

Guingamp - Bordeaux 1:3 (0:0)
Góly: 70. M. Thuram (z pok. kopu) - 53. Kamano, 80. Karamoh, 90.+ De Préville

Lyon - Marseille 4:2 (1:1)
Góly: 51. a 60. Bertrand Traoré, 27. Aouar, 73. Fekir (z pok. kopu) - 39. Thauvin, 82. N'Jie, ČK: 83. Čaleta-Car (Marseille)