Omsk podľahol Jugre

NETKY.SK • 22 September 2013, 15:04 • 2 min

OMSK - Tomáš Záborský odohral v drese Omsku viac ako 17 minút a pripísal si päť streleckých pokusov.

Hokejisti Avangardu Omsk prehrali aj štvrtý zápas v KHL za sebou, v nedeľňajšom dueli podľahli po štvorgólovej sprche v druhej tretine hráčom Jugry Chanty-Mansijsk 2:6.
Na ľade sa objavili aj dvaja slovenskí reprezentanti, do štatistík kanadského bodovania sa nezapísali.
Tomáš Záborský odohral v drese Omsku viac ako 17 minút a pripísal si päť streleckých pokusov, v drese hostí strávil o minútu viac na ľade obranca Tomáš Starosta s jednou strelou na bránu.

KHL - nedeľa:
Avangard Omsk - Jugra Chanty-Mansijsk 2:6 (1:1, 0:4, 1:1) Góly: 16. Kosticin, 49. Mozer – 7. Djakov, 22. Šitnikov, 32. Jacenko, 37. Gusev, 38. Krivonožkin. 50. Magogin