NHL: Peluso si nezahrá tri zápasy

NETKY.SK • 16 December 2013, 10:27 • 2 min

WINNIPEG - Útočníka Anthonyho Pelusa z tímu Winnipeg Jets potrestalo vedenie Národnej hokejovej ligy zastavením činnosti na tri súťažné zápasy za jeho nedovolený zákrok na obrancu Dallasu Alexa Goligoského.

Počas druhej tretiny sobotňajšieho súboja na ľade Winnipegu Peluso tvrdo narazil Goligoského zozadu na mantinel po odohraní puku, za čo si vyslúžil ihneď trest na 5 minút plus do konca zápasu. Goligoski sa po nečakanom ataku len ťažko zviechal z ľadu a museli mu ošetriť krvácanie. Neskôr počas tretej tretiny sa 28-ročný obranca Stars vrátil do hry. Dallas zvíťazil na ľade Winnipegu 6:4.