NHL: Marko Daňo sa skvele uviedol na turnaji nováčikov

NETKY.SK • 13 September 2014, 11:23 • 2 min

TRAVERSE CITY - Slovenský hokejista Marko Daňo sa vo výbornom svetle uviedol v prvom zápase na turnaji mladých nádejí NHL v Traverse City.

Útočník Columbusu Blue Jackets strelil dva góly v súboji proti Minnesote a navyše si pripísal aj jednu asistenciu. Daňo sa presadil v presilových hrách v 54. a 55. min. Jeho druhý presný zásah bol zároveň víťazným. Deväťnásťročný odchovanec trenčianskeho hokeja si v stretnutí proti Minnesote pripísal do štatistík aj dva plusové body, štyri strely a dve trestné minúty. V drese Columbusu hral Daňo s číslom 56.

V súboji Detroitu so St. Louis sa na výhre Red Wings 6:5 po predĺžení podieľal jednou asistenciou Marek Tvrdoň. Z výhry v Traverse City sa tešil aj Matej Paulovič, ktorý so spoluhráčmi z Dallasu zdolal New York Rangers 4:3 po predĺžení.