NHL: Chicagu nepomohli asistencie Hossu a Pánika, prehralo aj v Nashville

NETKY.SK • 15 Október 2016, 07:34 • 2 min

NEW YORK - Hokejisti Chicaga prehrali aj svoj druhý zápas od štartu 100. ročníka NHL, keď v noci na sobotu podľahli Nashvillu na jeho ľade 2:3.

"Jastrabom" nepomohli ani body Mariána Hossu a Richarda Pánika, ktorí si pripísali po jednej asistencii. Nashville sa tešil z víťazného vstupu do sezóny vďaka trom využitým presilovkám z hokejok P.K. Subbana, Romana Josiho a Mikea Fishera.

Edmonton si poradil s Calgary aj v druhom vzájomnom zápase nového ročníka, po domácom víťazstve 7:4 v otváracom stretnutí triumfoval na ľade Flames 5:3. Connor McDavid sa o to pričinil tromi bodmi za gól a dve asistencie, Leon Draisaitl dvomi presnými zásahmi v tretej tretine. Slovenský obranca Andrej Sekera pri vyše 20-minútovom pobyte na ľade ohrozil bránku Flames jednou strelou.