Liverpool so Škrtelom vyhral nad Crystal Palace, vedie Premier League

NETKY.SK • 5 Október 2013, 18:44 • 2 min

LONDÝN - Manchester City otočil duel s Evertonom a zvíťazil 3:1.

Futbalisti Manchestru City uspeli v úvodnom sobotňajšom zápase 7. kola anglickej Premier League, keď na domácom trávniku zdolali FC Everton 3:1. "Citizens" síce prehrávali po góle útočníka Romela Lukaku, po ňom sa však naštartovali a tromi presnými zásahmi rozhodli o svojom triumfe.
FC Liverpool, v základnej zostave s Martinom Škrtelom, zvíťazil nad Crystal Palace 3:1. O svojom triumfe rozhodol už v prvom polčase, ktorý po góloch Luisa Suareza, Daniela Sturridgea a Stevena Gerrarda z pokutového kopu vyhral 3:0. Pre Sturridgea to bol už šiesty presný zásah v sezóne a vedie tabuľku strelcov. Liverpool sa vďaka tomuto triumfu minimálne do nedele dostal na čelo tabuľky Premier League. Dva presné zásahy Loica Remyho v prvom polčase boli základom víťazstva Newcastle United na ihrisku Cardiffu 2:1.

Sumár - 7. kolo: Manchester City - FC Everton 3:1 (2:1) Góly: 17. Negredo, 45. Agüero, 69. Howard (vl.) - 16. Lukaku
Liverpool - Crystal Palace 3:1 (3:0) Góly: 13. Suarez, 17. Sturridge, 38. (z pok. kopu) Gerrard - 77. Gayle. /M. Škrtel (Liverpool) odohral celý zápas/
Hull City - Aston Villa 0:0
Fulham - Stoke City 1:0 (0:0) Gól: 83. Bent
Cardiff - Newcastle 1:2 (0:2) Góly: 58. Odemwingie - 30. a 38. Remy