Indiana prestrihla šnúru 11 prehier proti San Antoniu

NETKY.SK • 8 December 2013, 11:27 • 2 min

NEW YORK - Basketbalisti San Antonia podľahli v sobotňajšom zápase NBA doma Indiane 100:111 a s týmto súperom prehrali prvý raz po šnúre 11 víťazstiev.

Lídrom hostí bol tradične Paul George, autor 28 bodov a 6 asistencií. Indiana je lídrom celej súťaže so skóre 18 víťazstiev - 2 prehry, San Antonio má 15 víťazných zápasov a 4 prehry. "Toto víťazstvo má pre nás veľký význam. V San Antoniu sme vyhrali prvý raz od roku 2002. Sme herne na dobrej ceste a tešíme sa na budúce zápasy," povedal Paul George. "Klobúk dolu ako zahrali. Boli lepší a zaslúžene sa tešia z víťazstva," pochválil hráčov súpera jeden z lídron San Antonia Tony Parker.

V sobotu bolo v NBA celkovo 9 zápasov a v jednom z nich muselo o víťazovi rozhodnúť predĺženie. Sacramento zvíťazilo a palubovke Utahu 112:102. Hostí potiahol v predĺžení k víťazstvu DeMarcus Cousins, ktorý celkovo nastrieľal 28 bodov.