Hráč Feyenoordu po remíze s Twente neudržal nervy, demoloval všetko čo mu stálo v ceste!

NETKY.SK • 25 Február 2014, 15:30 • 2 min

ENSCHEDE – Feyenoord Rotterdam viedol na ihrisku Twente už 2-0, avšak tento náskok neudržal a zápas nakoniec skončil remízou. Útočník hosťujúceho tímu Graziano Pelle po zápase neudržal svoje nervy a kopal do všetkého čo mu prišlo do cesty.

Domácemu tímu zaistil bod za remízu Rhuendly Martina, ktorý vyrovnal v 95.minúte zápasu na konečných 2-2. Graziano Pelle, ktorý otvoril gólový účet zápasu už v 14.minúte, nedokázal zvládnuť svoju frustráciu, keďže táto bodová strata znamená komplikácie v boji o titul. Feyenoord po 25 kolách stráca na vedúci Ajax Amsterdam deväť bodov.

Dvadsaťšesťročný Pelle vtrhol do tunela pre hráčov a začal demolovať všetko čo uvidel. Nakoniec, pozrite si hráčov násilný záchvat hnevu na videu: