Cristiano Ronaldo dal hetrik v saudskej Pro League, ďalšie dva góly pridal Mane

NETKY.SK • 26 August 2023, 13:00 • 2 min

AL - MUBARRAZ - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo prispel v piatok hetrikom k triumfu svojho Al-Nassr na pôde Al Fateh (5:0) v 3. kole saudskej Pro League (SPL).

Ďalšie dva góly pridal Senegalčan Sadio Mane, pri víťaznom mu asistoval práve Ronaldo. Prvý gól padol krátko pred polhodinou hry a Ronaldo pridal ďalší ešte pred prestávkou. Tridsaťosemročný útočník zvýšil desať minút po polčase na 3:0 a záverečný gól pridal v nadstavení.

Ešte predtým zvýšil Mane na 4:0. Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty tak zaknihoval svoj tretí hetrik od príchodu do Saudskej Arábie. Góly boli okrem toho prvé po štyroch zápasoch, keď rozhodol o triumfe svojho tímu v Arabskom pohári, a zároveň prvé po zranení kolena.