Chára dvakrát asistoval pri výhre Bostonu nad Ottawou

NETKY.SK • 2 November 2011, 23:37 • 2 min

Chára dvakrát asistoval pri výhre Bostonu nad Ottawou - Hokej Slovenský hokejista Zdeno Chára sa v noci na stredu v zámorskej NHL podieľal dvoma gólovými asistenciami na víťazstve jeho Bostonu nad Ottawou 5 3. radujúci držitelia Stanleyho pohára vďaka tri

Slovenský hokejista Zdeno Chára sa v noci na stredu v zámorskej NHL podieľal dvoma gólovými asistenciami na víťazstve jeho Bostonu nad Ottawou 5:3. Úradujúci držitelia Stanleyho pohára vďaka triumfu nad divíznymi rivalmi zastavili sériu troch prehier a naopak pretrhli víťaznú šesťzápasovú šnúru hosťujúcich Senators.
Bodovo sa nepresadil ďalší slovenský obranca Ľubomír Višňovský, ktorého Anaheim prehral vo Washingtone 4:5 po predĺžení, napriek tomu, že viedol 3:0. Navnivoč vyšiel štvorbodový záznam (2+2) nestarnúceho fínskeho "blesku" Teemuho Selänneho a hviezdou súboja sa stal domáci Nicklas Bäckström, ktorý najskôr 42 sekúnd pred koncom tretej časti vyrovnal a v predĺžení rozhodol o tom, že Capitals na svojom ľade v novom ročníku ešte nenašli premožiteľa.

výsledky: Boston - Ottawa 5:3 /za domácich Chára 0+2/, Carolina - Tampa Bay 4:2, Detroit - Minnesota 1:2 pp, Washington - Anaheim 5:4, Calgary - Vancouver 1:5