Wizards vyhrali druhýkrát v sezóne, Denver a Spurs s triumfami v predĺžení

NETKY.SK • 19 Január 2012, 08:41 • 2 min

Wizards vyhrali druhýkrát v sezóne, Denver a Spurs s triumfami v predĺžení - Ostatné športy Basketbalisti Washingtonu Wizards zvíťazili v zápase zámorskej NBA na domácej palubovke nad Oklahoma City 105 102 a ukončili tak sedemzápasovú víťaznú sériu Thunde

Basketbalisti Washingtonu Wizards zvíťazili v zápase zámorskej NBA na domácej palubovke nad Oklahoma City 105:102 a ukončili tak sedemzápasovú víťaznú sériu Thunder. Pre domácich to bola iba druhá výhra v ročníku, ktorú zariadili John Wall s 25 bodmi, Nick Young s 24 bodmi a Jordan Crawford s 18 bodmi.

V zápasoch Philadelphia - Denver a Orlando - San Antonio sa diváci dočkali predĺžení, po ktorých sa z triumfov tešili vždy hostia. Denver vyhral 108:104, resp. Spurs 85:83

výsledky:

Philadelphia - Denver 104:108 pp, Washington - Oklahoma City 105:102, Orlando - San Antonio 83:85 pp, Boston - Toronto 96:73, New Jersey - Golden State 107:100, New York - Phoenix 88:91, Atlanta - Portland 92:89, New Orleans - Memphis 87:93, Minnesota - Detroit 93:85, Sacramento - Indiana 92:88, LA Clippers - Dallas - ešte sa hrá.