Weissov Espaňol odišiel z Madridu s debaklom 0:5

NETKY.SK • 5 Marec 2012, 07:48 • 2 min

Weissov Espaňol odišiel z Madridu s debaklom 0 5 - Futbal Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss nemal po nedeľňajšom stretnutí 26. kola španielskej ligy veľa dôvodov na radosť, jeho Espaňol Barcelona si totiž zo štadióna Realu Madrid odniesol de

Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss nemal po nedeľňajšom stretnutí 26. kola španielskej ligy veľa dôvodov na radosť, jeho Espaňol Barcelona si totiž zo štadióna Realu Madrid odniesol debakel 0:5. Skóre otvoril v 24. minúte Cristiano Ronaldo a do polčasu ešte zvýšil Khedira. Po zmene strán pridal dva góly Higuain a jeden Kaka.
      V prvom nedeľnom stretnutí zvíťazil posledný tím tabuľky Real Zaragoza nad Villarrealom 2:1. V druhom zápase vyhral Athletic Bilbao doma nad baskickým rivalom San Sebastianom 2:0 a poskočil na štvrtú priečku tabuľky La Ligy. V treťom zápase dňa vyhrala FC Valencia v Granade 1:0 a poistila si tretiu priečku v tabuľke.