BRATISLAVA - Kazašský futbalový tím FC Kairat Almaty na lavičke so slovenským trénerom Vladimírom Weissom sa prebojoval do 2. predkola Európskej ligy. V odvete 1. predkola zdolal Crvenu Zvezdu Belehrad 2:1 a postúpil celkovým skóre 4:1.
1. predkolo Európskej ligy, odvetné zápasy:
FC Kairat Almaty - Crvena Zvezda Belehrad 2:1 (1:0)
Góly: 29. Islamchan, 47. Kuat - 85. Savičevič (11 m)
/prvý zápas: 2:0, Kairat postúpil do 2. predkola/
FC Dacia Kišiňov - KF Ranova 4:1 (1:1)
Góly: 9. Cociuc, 55. Jardan, 60. Pavlov, 88. Lozovoj - 32. Emini
/prvý zápas: 1:0, Dacia postúpila do 2. predkola/
FK Sutjeska - VSC Debrecín 2:0 (0:0)
Góly: 53. Fukui, 81. Božovič (11 m)
/prvý zápas: 0:3, Debrecín postúpil do 2. predkola/
Ulisses FC - Birkirkara FC 1:3 (0:2)
Góly: 71. Morozov - 21. Miccoli, 44. Mazzetti, 8%. Fenech, ČK: 81. Aleksanyan - 76. Vella
/prvý zápas: 0:0, Birkirkara postúpila do 2. predkola/
IF Elfsborg - FC Lahti 5:0 (3:0)
Góly: 11. Svensson, 21. Claesson (11 m), 33. Rohden, 70. Prodell, 81. Nilsson
/prvý zápas: 2:2, Elfsborg postúpil do 2. predkola/
F91 Dudelange - University College Dublin AFC 2:1 (2:1)
Góly: 43. Pedro, 45. Nakache - 17. Swan, ČK: 20. Coyne (Dublin)
/prvý zápas: 0:1, Dublin postúpil do 2. predkola/
FC Cchinvali - Botosani 1:3 (0:1)
Góly: 65. Kilasonia (11 m) - 6. a 59. Roman, 68. Batin, ČK: 39. Kačarava - 48. Plamada
/prvý zápas: 1:1, Botosani postúpilo do 2. predkola/
Gabala FK - FC Dinamo Tbilisi 2:0 (0:0)
Góly: 88. Mammadov, 90+3. Antonov, ČK: 71. Totadze (Dinamo)
/za hostí odchytal Hrdlička celý zápas/
/prvý zápas 1:2, Gabala postúpila do 2. predkola/
FK Spartaks Jurmala - Budučnost Podgorica 0:0
ČK: 82. Raspopovič
/prvý zápas: 3:1, FK Spartaks postúpil do 2. predkola/
Inter Baku - KF Laci 0:0
/prvý zápas: 1:1, Baku postúpilo do 2. predkola/
Nomme Kalju FC - FC Aktobe 0:0
/prvý zápas: 1:1, Nomme postúpilo do 2. predkola/
Omonia Nikózia - Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
Góly: 56. Goulon, 61. Schembri, ČK: 55. Tetunašvili
/prvý zápas: 0:1, Omonia postúpila do 2. predkola/
FC Torpedo Žodino - FK Kukesi 0:0
/prvý zápas: 0:2, Kukesi postúpilo do 2. predkola/
Šachťor Soligorsk - Glenavon FC 3:0 (1:0)
Góly: 8. Jurevič, 66. Januš, 87. Komarowski
/prvý zápas: 2:1, Šachťor postúpil do 2. predkola/
Lusitanos - West Ham United 0:1 (0:1)
Gól: 21. lee, ČK: 21. Sakho (West Ham)
/prvý zápas 0:3, West Ham postúpil do 2. predkola/
NK Lokomotiva Záhreb - Auk Broughton FC 2:2 (0:0)
Góly: 65. Fiolič, 73. Sovšič - 46. Budrys, 75. Jones
/prvý zápas: 3:1, Lokomotiva postúpila do 2. predkola/
Zrinjski Mostar - FC Širak 2:1 (0:0)
Gól: 80. Mesanovič (11 m), 85. Filipovič - 90+6. Bougohi
/prvý zápas: 0:2, Širak postúpil do 2. predkola/
FC Vaduz - La Fiorita Montegiardino 5:1 (3:0)
Góly: 25. a 33. Kamber, 41. Schürpf, 78. Muntwiler, 83. Lang - 74. Tommasi
/prvý zápas: 5:0, Vaduz postúpil do 2. predkola/
Litex Loveč - FK Jelgava 2:2 (1:1)
Góly: 25. a 56. Johnsen - 11. Oss, 60. Diallo
/prvý zápas: 1:1, Jelgava postúpila do 2. predkola/
Bala Town FC - FC Differdange 2:1 (0:0)
Góly: 49. Murtagh, 83. Sheridan - 90+5. Er Rafik
/prvý zápas: 1:3, Differdange postúpil do 2. predkola)
NSI Runavik - Linfield FC 4:3 (3:2)
Góly: 17. Olsen, 19. a 85, Justinussen, 45. Jönsen - 13. Glendinning, 33. Babes, 69. Waterworth
/prvý zápas: 0:2, Linfield postúpil do 2. predkola/
FK Partizani - Strömsgodset IF 0:1 (0:0)
Gól: 90+5. Valsvijk
/prvý zápas: 1:3, Strömsgodset postúpil do 2. predkola/
FK Rabotnički Skopje - FC Flora Tallinn 2:0 (0:0)
Góly: 48. Anene, 54. Altiparmakovski
/prvý zápas: 0:1, Skopje postúpilo do 2. predkola/
Slask Vroclav - NK Celje 3:1 (0:0)
Góly: 46. Ostrowski, 56. a 90. Kiello - 80. Firer
/prvý zápas: 1:0, Vroclav postúpil do 2. predkola/
FK Čukarički - NK Domžale 0:0
/prvý zápas: 1:0, Čukarički postúpili do 2. predkola/
Ferencváros Budapešť - Go Ahed Eagles 4:1 (3:0)
Góly: 4. Gera, 20. Bode, 45. Busai, 89. Haraszti - 90+3. Turuc
/prvý zápas: 1:1, Ferencváros postúpil do 2. predkola/
Jagiellonia Bialystok - Kruoja Pakruojis 8:0 (4:0)
Góly: 3. Gajoš, 8. Swiderski, 10., 45. a 49. Tuszynski (tretí z 11 m),64., 75. a 85. Frankowski
/prvý zápas: 1:0, Jagiellonia postúpila do 2. predkola/
Juvenes/Dogana - Bröndby IF 0:2 (0:0)
Góly: 49. Elmander, 50. Rashani
/prvý zápas: 0:9, Bröndby postúpilo do 2. predkola/
Koper - Vikingur Reykjavík 2:2 (1:0)
Góly: 18. Pucko, 61. Palčič - 51. a 76. Kristinsson
/prvý zápas: 1:0, Koper postúpil do 2. predkola/
Mladosť Podgorica - FK Neftči Baku 1:1 (0:0)
Góly: 90, Vukovič - 71. Abdullajev
/prvý zápas: 2:2. Mladosť psotúpila do 2. predkola/
Vojvodina Novi Sad - MTk Budapešť 3:1 (2:1)
Góly: 14. Stanisavljevič, 40. Mrdakovič, 51. Ivanič - 3. Střeštík
/prvý zápas: 0:0, Vojvodina postúpila do 2. predkola/
FC Aberdeen - KF Shkendija 0:0
/prvý zápas: 1:1, Aberdeen postúpil do 2. predkola/
HB Torshavn - Trakai FK 1:4 (%:2)
Góly: 90. Hanssen - 31. a 90a3. Aršakjan, 38. Solomins, 83. Byčenok (11 m), ČK: 21. Holm (Torshavn)
/prvý zápas: 0:3, Traku postúpilo do 2. predkola/
St. Patric'k Athletic - FC Skonto Riga 0:2 (0:1)
Góly. 37. Sorokins, 59. Karasauks (11 m)
/prvý zápas: 1:2, Skonto postúpilo do 2. predkola/
St. Johnstone - Alaškert FC 2:1 (1:0)
Góly: 34. O'Halloran, 87. McKay - 74. Gjozaljan, ČK: 65,. Muradjan (Alaškert)
/prvý zápas: 0:1, Alaškert postúpil do 2. predkola/
Valleta FC - Newtown 1:2 (0:1)
Góly: 46. Fidjeu-Tazemeta - 7. Oswell, 86. Owen, ČK: 74. Camilleri - 86. Cook
/prvý zápas: 1:2, Newton postúpil do 2. predkola/
Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies