Chudý neinkasoval ani v Mladej Boleslavi, Dukla Praha vyhrala 1:0

NETKY.SK • 4 August 2014, 07:43 • 2 min

PRAHA - Futbalisti BK Mladá Boleslav prehrali v nedeľňajšom dueli 2. kola Synot ligy na domácom trávniku s Duklou Praha 0:1. O jediný gól duelu sa postaral v 3. minúte Jean-David Beaguel.

V drese domácich hral slovenský reprezentant Michal Ďuriš do 62. minúty, Milan Lalkovič naskočil do zápasu na začiatku druhého polčasu. Všetkých deväť striel Mladej Boleslavi na bránu Dukly zneškodnil slovenský brankár Martin Chudý, ktorý videl v 63. minúte od hlavného rozhodcu žltú kartu. Ani v druhom zápase sezóny tak Dukla vďaka jeho zákrokom neinkasovala.

2. kolo - sumáre:
Slovan Liberec - Příbram 0:0
/T. Ďubek, L. Hroššo, M. Hamuľak celý zápas, M. Obročník do 75. min - T. Hájovský celý zápas, M. Husár na lavičke náhradníkov/

BK Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:1 (0:1)
Gól: 3. Beauguel
/M. Ďuriš do 62. min, M. Lalkovič odohral druhý polčas - M. Chudý celý zápas a v 63. min ŽK, L. Štetina celý zápas, M. Hlinka od 81. min/

Viktoria Plzeň - FK Baumit Jablonec 3:1 (2:1)
Góly: 12. Kolář, 16. Hrubý (vl.), 65. Petržela - 45. Doležal
 /M. Kozáčik odchytal celý zápas a v 81. min videl ŽK, M. Bakoš do 73. min, P. Hrošovský celý zápas - všetci Plzeň/