VIDEO Takto údajne spadol Michael Schumacher!

NETKY.SK • 10 Január 2014, 10:45 • 2 min
VIDEO Takto údajne spadol Michael Schumacher!

GRENOBLE – Takto sa to stalo?! 29. Decembra sa bývalý sedemnásobný šampión F1 Michael Schumacher vážne zranil vo francúzskom lyžiarskom stredisku Meribel, ktoré sa nachádza v Alpách.

slovakia

left justify in out

Na YouTube sa objavilo video, ktoré údajne pochádza z kamery, ktorú mal “Schumi” na prilbe. Niektorí tvrdia, že video je podvrh. Faktom však je, že Schumacher mal v čase pádu kameru na prilbe.

Ak je záznam autentický, tak otázkou zostáva, kto ho zverejnil?! Originálne video totiž majú v rukách vyšetrovatelia.

Údajné video zo Schumacherovej prilby

Rýchlosť nebola príčinou nehody

Francúzski vyšetrovatelia skúmajúci záznam kamery z prilby Michaela Schumachera počas osudnej lyžovačky v závere roka 2013 sebavedomo oznámili na stredajšej tlačovej konferencii, že rýchlosť nebola kľúčovým faktorom nehody sedemnásobného majstra sveta formuly 1.

Schumacherova manželka apeluje na médiá

Hon médií na akékoľvek správy o vývoji zdravotného stravu sedemnásobného majstra sveta formuly 1 Michaela Schumachera prinútil jeho manželku Corinnu k výzve, aby novinári dožičili pokoj lekárom nemocnice vo francúzskom Grenobli a tiež rodine bývalého automobilového pretekára. "Prosím, podporte boj, ktorý zvádzame spolu s Michaelom. Je pre mňa dôležité, aby ste prestali vyvíjať tlak na lekárov a personál nemocnice a nechali ich robiť svoju prácu. Prosím, dôverujte ich vyhláseniam a opustite priestory nemocnice. Doprajte tiež pokoj našej rodine," požiadala vo vyhlásení Corinna Schumacherová.

Schumiho stav sa zlepšuje

"Klinický stav Michaela Schumachera považujeme za stabilný a neustále ho sledujeme. Tím lekárov však chce zdôrazniť, že stále ide o kritický stav," uvádza sa v stanovisku Univerzitnej nemocnice v Grenobli s doplnkom, že lekársky personál nebude poskytovať žiadne ďalšie informácie ohľadom liečby čerstvo 45-ročného bývalého jazdca z dôvodu ochrany súkromia.
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies