Verejné obstarávanie mesta chce robiť formou elektronickej aukcie

NETKY.SK • 15 Október 2010, 11:46 • 2 min
Verejné obstarávanie mesta chce robiť formou elektronickej aukcie

Verejné obstarávanie mesta chce robiť formou elektronickej aukcie

slovakia

left justify in out

img

Verejné obstarávanie formou elektronickej aukcie s cieľom úspory nákladov, obnovu detských jaslí za prijateľnú cenu či posilnenie postavenia hlavného architekta ponúka v rozsiahlom volebnom programe nezávislý kandidát v novembrových komunálnych voľbách na bratislavského primátora Milan Ftáčnik, ktorý má podporu najsilnejšej opozičnej strany Smer-SD.
Ak získa podporu od Bratislavčanov, bude Ftáčnik každoročne robiť odpočet plnenia programu, v ktorom nechýba ani výstavba nových športovísk, zlepšenie čistoty  či zvýšenie podielu cyklistickej dopravy. "Prvá je myšlienka zlepšiť a zmeniť riadenie mesta, zaviesť princípy otvorenej samosprávy, druhá myšlienka je zlepšiť dopravu a tretí okruh je zlepšenie života v Bratislave," povedal dnes pred médiami počas predstavenia programu s tým, že v participatívnom rozpočte by občania mali možnosť rozhodovať o jeho časti sami.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies