Veliteľ maďarskej gardy odstúpil, nakrútili ho s milenkou

NETKY.SK • 13 August 2010, 12:19 • 2 min
Veliteľ maďarskej gardy odstúpil, nakrútili ho s milenkou

Veliteľ maďarskej gardy odstúpil, nakrútili ho s milenkou

slovakia

left justify in out

img

Veliteľa Maďarskej národnej gardy Róberta Kissa nakrútili pri bozkávaní sa s milenkou a video zverejnili na internetovej stránke You Tube. Ako o tom dnes informoval maďarský denník Népszabadság, kapitán odstúpil z funkcie.
      Na video s mužom, ktorý sa "nápadne podobá Kissovi" upozornil maďarský spravodajský server stop.hu. Na dvojminútovom zázname nazvanom "Kiss Róbert a jeho milenka" sa dotyčný vášnivo bozkáva s neznámou mladou ženou.
      Serveru sa nepodarilo spojiť s veliteľom gardy, ani s hovorcom Jobbiku - strany, ktorá je zakladateľom gardy. Dobre informovaný ultrapravicový maďarský portál však napísal, že viacerí potvrdili, že ide o veliteľa.
      Népszabadság konštatoval, že je to trápne, pretože Kiss je ženatý a žena na videu nie je jeho manželka. Doterajšie správy o tom, že má milenku, Kiss popieral. Maďarská národná garda, ktorú založili po rozpustení Maďarskej gardy súdom, prijala do svojich radov aj pornoherečku Nikolett Müllerovú, o ktorej najskôr tvrdili, že vystúpila z gardy, píše denník.
      Kiss sa vzdal funkcie veliteľa gardy, informovala o tom vo štvrtok bez uvedenia dôvodu garda na svojej internetovej stránke.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies