Vďaka Vianočnému Bazáru Chalaňov sa vyzbieralo 24.500 eur na dobročinné projekty

NETKY.SK • 20 December 2018, 16:13 • 2 min
Vďaka Vianočnému Bazáru Chalaňov sa vyzbieralo 24.500 eur na dobročinné projekty

BRATISLAVA - Počas tohtoročnej charitatívnej akcie Vianočný Bazár Chalaňov sa vyzbieralo 24.500 eur.

slovakia

left justify in out

"Je to krásna suma, ktorá poputuje na štyri projekty, ktoré pomôžu zlepšiť niektorým ľuďom život," informovala Adriana Lazová, predsedníčka občianskeho združenia (OZ) Bazár Chalaňov. Najdrahšou predanou vecou na bazári sa stal obraz od Mareka Ormandíka.

 

Vianočný Žúr Chalaňov, ktorým sa v pondelok (17. 12.) ukončilo štvordňové podujatie, moderovali tváre tohto charitatívneho projektu, herci Lukáš Latinák, Róbert Jakab a Marián Miezga.

 

 

Úvodné slovo a otvorenie večera patrilo slovenskému hercovi a riaditeľovi Divadla Astorka Korzo ’90 Vladovi Černému. Počas večera vystúpili viaceré kapely.

 

Vyzbierané peniaze sa prerozdelia medzi OZ Imobilio, OZ CDKL5 Slovakia, OZ Equity a OZ Babie leto. Pomoc tak poputuje k rodinám s ťažko chorými deťmi, aby mohli absolvovať čo najviac rehabilitácií, telesne postihnutým mladým ľuďom na zapojenie sa do športových turnajov s paralympijským športom boccia, ale aj deťom zo sociálne znevýhodnených rodín a rómskych osád, aby sa spolu integrovali a vytvárali nové priateľstvá.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies