Tichomorské pobrežie zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 6

NETKY.SK • 29 Júl 2012, 21:32 • 2 min
Tichomorské pobrežie zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 6

Tichomorské pobrežie zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 6 - Svet Zemetrasenie s magnitúdou 6,0 zasiahlo dnes neďaleko tichomorského pobrežia Mexika. Informoval o tom Americký geofyzikálny inštitút (USGS).

slovakia

left justify in out

img

Zemetrasenie s magnitúdou 6,0 zasiahlo dnes neďaleko tichomorského pobrežia Mexika. Informoval o tom Americký geofyzikálny inštitút (USGS). Epicentrum zemetrasenia sa nachádzalo 30 kilometrov juhozápadne od mesta Suchiata v štáte Chiapas na juhu Mexika pri hraniciach s Guatemalou a bolo v hĺbke 35 kilometrov. Záchranári v štáte Chiapas pracujú v mimoriadnom režime a zisťujú rozsah škôd, ktoré zemetrasenie spôsobilo, uviedol hovorca miestneho úradu pre mimoriadne situácie. Tichomorské centrum varovania pred cunami bezprostredne nevydalo výstrahu pred vznikom ničivých vĺn, napísala agentúra Reuters.

Zdroj:TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies