Stoch si v reprezentácii už nezahrá, Kozák: Trikrát som mu prepáčil, po štvrtý raz už nie

NETKY.SK • 3 December 2016, 11:35 • 2 min
Stoch si v reprezentácii už nezahrá, Kozák: Trikrát som mu prepáčil, po štvrtý raz už nie

KOŠICE - Slovenský futbalista Miroslav Stoch má dvere do reprezentácie pod vedením kouča Jána Kozáka zatvorené od incidentu, ktorý sa udial na palube lietadla pri návrate výpravy národného tímu z majstrovstiev Európy vo Francúzsku.

slovakia

left justify in out

Tréner SR sa k celej záležitosti vyjadril aj v Dialógu na víkend v sobotňajšom vydaní denníka Šport. "Medzi nami došlo k situácii, po ktorej si neviem predstaviť ďalšiu spoluprácu s ním. Nemôžem mať v kolektíve človeka, s ktorým sa nebudem rozprávať, alebo sa budem naňho pozerať inak ako na ostatných. Povedzme si úprimne, Stoch pre mňa nebol kľúčový hráč. A rád by som pripomenul, že incident v lietadle nebol prvý prípad... Bol už štvrtý. Tri som mu prepáčil," prezradil Kozák a na adresu krídelníka tureckého Fenerbahce Istanbul dodal: "Stále som ho bral ako človeka, ktorý pomohol tomuto kolektívu. Miňo má svoju kvalitu, povedzme na to, aby v určitých časových úsekoch a pri určitom vývoji zápasu mohol pomôcť mužstvu. Preto som ho na ME aj nominoval, hoci bol na hrane z hľadiska účasti na šampionáte." Kozák svoje rozhodnutie neplánuje zmeniť a so Stochom nepočíta: "Pre mňa je to uzavretá kapitola. Pokiaľ budem ja reprezentačný tréner, on v kádri nebude."

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies